لوگو-ققنوس-ترخیص

۴۸۰۰۰۱۱۰ – ۰۲۱

بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳

بهترین-دستگاه_های-ماینر-۲۰۲۳

فهرست مطالب

مقدمه

این روزها اصطلاحاتی مانند ارز دیجیتال و بیت کوین و مواردی از این قبیل بسیار در بین مردم شنیده می‌شود و از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار شده است. در واقع می‌توان گفت بیت کوین به عنوان یکی از سودآورترین ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه اگر شما قصد انجام فعالیت در زمینه ارز دیجیتال و بیت کوین را دارید بهتر است با پرسودترین دستگاه ماینر آشنا شوید. در واقع می‌توان گفت دستگاه ماینر جهت استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد، از این رو بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ جهت استخراج بیت کوین یا ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ در حال واردات و استفاده می‌باشد.

از این رو اگر به دنبال تکمیل اطلاع خود در زمینه واردات و ترخیص پرسودترین دستگاه ماینر می‌باشد در این مقاله همراه ققنوس ترخیص باشید.

بهترین دستگاه‌های ماینر

معرفی بهترین دستگاه‌های ماینر در ۲۰۲۳ + ویژگی‌ها

سودآوری حداکثری با استخراج بیت کوین به میزان هزینه و میزان کارایی ماینر بستگی دارد. در نتیجه هنگام انتخاب ماینر توجه داشته باشید تا پرسودترین دستگاه ماینر را انتخاب کنید. همچنین وضعیت مصرف انرژی و کارایی آن را پیش از خرید بررسی نمایید. در نتیجه با توجه به اهمیت این موضوع در این بخش از مقاله از سوی شرکت ققنوس ترخیص به بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ می‌پردازیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین و پرسودترین دستگاه ماینر را انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین می‌پردازیم:

دستگاه ماینر +Antminer T9

این دستگاه به عنوان یکی از پرسود‌ترین دستگاه ماینر و همچنین بهترین دستگاه‌های ماینر۲۰۲۳ در نظر گرفته می‌شود که جهت آزمایش عملیات و تنظیمات معاینه مورد استفاده قرار می‌گیرد این نوع ماینر در حال حاضر به شکل مستقیم توسط Bitmain فروخته نمی‌گردد؛ بلکه این دستگاه از طریق معامله‌گران و واسطه‌ها در فروشگاه‌های آنلاین ebay، آمازون و… در دسترس می‌باشد این دستگاه در ژانویه ۲۰۱۸ عرضه گشت. از مهم‌ترین امکانات دستگاه ماینر عبارت است از:

 • دارای دو پنکه خنک کننده
 • دارای مصرف برق ۱۴۳۲ وات
 • دارای سطح صدای ۷۶ دسی‌بل
 • محدوده دمایی بین ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد وزن ۴۲۰۰ گرم

دستگاه ماینر AvalonMiner A۱۱۶۶ Pro

این دستگاه نیز یکی از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ در نظر گرفته می‌شود که جهت استخراج بیت کوین، بیت کوین کش و سایر رمز و رازها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع می‌توان گفت AvalonMiner از جمله پرسودترین دستگاه ماینر درنظر گرفته می‌شود. از مهم‌ترین امکانات ماینر AvalonMiner عبارت است از:

 • دارای چهار پنکه خنک کننده
 • دارای مصرف برق ۳۴۰۰ وات
 • دارای سطح صدای ۷۵ دسی‌بل
 • محدوده دمایی بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد
 •  وزن ۱۲۸۰۰ گرم

دستگاه ماینر ++8WhatsMiner M30 S

این دستگاه نیز یکی از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ و پرسودترین دستگاه ماینر برای آزمایش تنظیمات می‌باشد. این نوع دستگاه ماینر برای استخراج ارزهایی با الگوریتم SHA-256 مورد استفاده قرار می‌گیرد و بازه انرژی آن W/Th50 در نظر گرفته می‌شود. این دستگاه در ابتدای آوریل2021  به بازار عرضه شد و به راحتی قابل سازگار و قابل استقرار با بسیاری از روش‌های استخراج می‌باشد. در واقع می‌توان گفت این دستگاه ماینر می‌تواند بیت کوین، بیت کوین کش، بیت کن BSV و ۸ رمزارز دیگر را استخراج کند. از این دستگاه به علت نرخ ۸ پایین و همچنین مصرف انرژی بالا در مقایسه با دیگر ماینگ‌ها و پرشورترین دستگاه ماینر انتظار کمی داریم از مهم‌ترین امکانات ماینر WhatsMiner عبارت است از:

 • دارای چهار پنکه خنک کننده
 • دارای مصرف برق ۳۵۳۶ وات
 • سطح صدای آن ۷۵ دسی‌بل

دستگاه ماینر AvalonMiner 1246

این دستگاه هم یکی از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ در نظر گرفته می‌شود که در ژانویه ۲۰۲۱ منتشر شد. مهم‌ترین قابلیت‌های این دستگاه مناسب بودن آن برای بیت کوین و بیت کوین کش با توجه به نرخ کم آن در نظر گرفته می‌شود. همچنین با توجه به بهره‌وری انرژی کمی که دارد می‌تواند ۳.۱۱ دلار در روز ۹۳/۲۰ دلار در ماه و ۱۱۱۸.۳۵ دلار در سال کسب درآمد کرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های ماینر AvalonMiner ۱۲۴۶ عبارت است از:

 • داشتن دو پنکه هفت پره که به خنک شدن دستگاه کمک می‌کند. همچنین طراحی فن به گونه‌ای است که از تجمع گرد و غبار جلوگیری می‌کند و این موجب افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.
 • دارای هشدار خودکار می‌باشد که به تنظیم خودکار نرخ کمک می‌کند.
 • دارای مصرف برق ۳۴.۲۰ وات
 • سطح صدای آن ۷۵ دسی‌بل

 دستگاه ماینر ++Ebang EBIT E۱۱

دستگاه Ebang EBIT E۱۱ به عنوان یکی از پرسودترین و بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ و همچنین کریپتو جهت استخراج صنعتی در نظر گرفته می‌شود. برخلاف اینکه دارای نرخ هش پایین می‌باشد از دو برد هشینگ بهره می‌برد که یکی از آنها با تغذیه مناسب از آسیب دیدن آن جلوگیری به عمل می‌آورد. با توجه به راندمان این دستگاه انتظار می‌رود که به طور متوسط به مقدار ۴ دلار بازه روزانه داشته باشد. همچنین بازده ماهانه آن برابر با ۱۳۳ دلار می‌باشد.

از مهم‌ترین امکانات دستگاه Ebang EBIT E۱۱عبارت است از:

 • دارای دو پنکه خنک کننده
 • دارای مصرف برق ۱۹۸۰ وات
 • سطح صدای آن ۷۵ دسی‌بل

دستگاه ماینر Innosilicon A۱۰ Pro

دستگاه Innosilicon را می‌توان به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ معرفی کرد. این دستگاه دارای سرعت ۷۵۰ مگاهرتز بر ثانیه جهت استخراج می‌باشد. این ماینر در سال ۲۰۲۰ به بازارها عرضه شد. همچنین با توجه به بررسی‌های صورت گرفته این ماینر به علت داشتن تجهیزات امکان استخراج اتریوم به عنوان یکی از دستگاه‌های استخراج اتریوم در نظر گرفته می‌شود. با توجه به هزینه‌های برق می‌توانید انتظار داشته باشید که از آن حدود ۳۴.۷۸ دلار در روز کسب درآمد داشته باشید. مهم‌ترین امکانات دستگاه ماینر Innosilicon عبارت از:

 • دارای مصرف برق ۹۵۰ وات
 • سطح صدای آن ۷۵ دسی‌بل
 • محدوده دمایی بین صفر تا ۴۰ درجه سانتیگراد
 • دارای وزن ۸۱۰۰ گرم

دستگاه ماینر DragonMint T

 • دستگاه DragonMint یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ می‌باشد که در زمان پایین کار می‌کند. این دستگاه در آوریل ۲۰۱۸ عرضه شد و میان دستگاه‌های بررسی شده در این لیست احتمالاً بالاترین نرخ هش را دارا می‌باشد. در واقع می‌توان گفت با توجه به میزان مصرف برق که دارد، انتظار می‌رود با توجه به راندمان انرژی حدود ۲.۲۵ دلار در روز سود نمایید. همچنین می‌توان گفت در مقایسه با دیگر دستگاه‌های موجود در این لیست کاملاً مقرون به صرفه می‌باشد. امکانات دستگاه ماینر DragonMint عبارت است از:
 • دارای مصرف برق ۱۴۸۰ وات
 • سطح صدای آن ۷۶ دسی‌بل
 • محدوده دمای بین ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد
 • دارای وزن ۶۰۰۰ گرم

بهتر است در ۲۰۲۳، چه ارز دیجیتالی را استخراج کنیم؟

در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت نمی‌توان به طور دقیق تضمین کرد که بهترین ارز جهت استخراج در سال ۲۰۲۳ چه ارزی می‌باشد، چرا که بازار ارز دیجیتال بسیار پویا و ناپایدار می‌باشد و هیچ‌کس نمی‌تواند با قطعیت در این مورد اظهار نظر نمایند، اما لازم است بدانید که با توجه به وجود پرسودترین دستگاه ماینر می‌توان به طور نسبی مهم‌ترین و پرسودترین ارز دیجیتال را در سال ۲۰۲۳ معرفی کرد که مهم‌ترین آنها عبارت است از:

 • زی کش
 • گرین
 • بیت کوین
 • مونرو
 • لایت کوین
 • اتریوم کلاسیک
 • دوج کوین
 • بیت کوین گلد
 • و…

مزایای استخراج بیت کوین با بهترین دستگاه‌های ماینر

استخراج بیت کوین با بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ که در ابتدای این مقاله معرفی شد، می‌تواند مزایای بسیار بالایی را برای تاجران و بازرگانان به همراه داشته باشد. در این بخش از مقاله به مهم‌ترین مزایای استخراج بیت کوین با پرسودترین دستگاه ماینر می‌پردازیم.

سرعت بالا

انواع پرسودترین دستگاه ماینر سریع‌ترین و بهترین روش را جهت استخراج بیت کوین در نظر می‌گیرند. همچنین این دستگاه‌ها قادر هستند تا مسائل ریاضی پیچیده برای تولید بلاک‌های جدید را حل نمایند و این به پردازش قدرتمند و سرعت استخراج بیت کوین کمک می‌کند.

بهبود راندمان

دستگاه‌های ماینر جهت بهبود راندمان و کارایی در استخراج بیت کوین استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند ASIC استفاده می‌کنند که به طور خاص جهت استخراج بیت کوین طراحی شده است.

کم هزینه بودن آن

با توجه به اینکه دستگاه‌های ماینر بسیار قدرتمند هستند، این به معنی این است که شما نیاز به تعداد کمتری دستگاه جهت استخراج بیت‌کوین خواهید داشت. این امر موجب کاهش هزینه‌های اولیه و مصرف برق خواهد شد.

پایداری بالا

دستگاه‌های ماینر به طور مداوم و بدون توقف قادر به انجام کار هستند. در نتیجه شما می‌توانید به صورت پایدار کسب درآمد کنید. همچنین آنها به طور خودکار در صورت خطا راه‌اندازی مجدد می‌گردد؛ بنابراین شما نیاز به نگرانی در مورد از دست دادن بلاک‌های خود را نخواهید داشت.

استفاده ساده

دستگاه‌های ماینر به راحتی قابل استفاده می‌باشند و جهت استخراج بیت کوین نیاز به تنظیمات پیچیده‌ای ندارند. همچنین پرسودترین دستگاه ماینر با رابط کاربری ساده عرضه شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی تنظیمات را پیکربندی نمایید.

امنیت بالا

پرسود ترین دستگاه‌ ماینر جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و امنیت شما طراحی شده‌اند آنها از رمزهای قوی جهت محافظت از تراکنش‌ها استفاده می‌کنند.

امکان استخراج ارزهای دیگر

بسیاری از دستگاه‌های ماینر قابلیت استخراج از چندین ارز دیگر را نیز دارند.

سؤالات متداول

در سال ۲۰۲۳ بهتر است چه ارز دیجیتالی را استخراج کنیم؟

مهم‌ترین رمزارزها شامل اتریوم، موناکو، مونرو ورس کوین، گرین، زد کش، بیت کوین، هاون و غیره می‌گردد.

آیا استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۳ با بهترین و پرسودترین دستگاه ماینر صورت می‌گیرد؟

بله. در حال حاضر روزانه حدود ۹۰۰ بیت کوین استخراج می‌گردد. اگر این وضعیت در تمام سال ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد حدود ۳۲۸۵۰۰ بیت کوین استخراج می‌گردد.

استفاده از بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ چه مزایایی را به همراه دارد؟

مهم‌ترین این مزایا شامل امنیت بالا، استفاده ساده از این دستگاه، پایداری بالا، کم‌هزینه‌بودن آن و مواردی از این قبیل می‌گردد.

بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ به کدام برندها تعلق دارد؟

 مهم‌ترین آن‌ها شامل whatsminer،Bitmain Antminer،MictroBT whatsminer، Whatsminer M20S، strongU  و … می‌شود.

جمع بندی

در این مقاله از سوی شرکت ققنوس ترخیص شما عزیزان را با پرسودترین دستگاه ماینر و همچنین بهترین دستگاه‌های ماینر ۲۰۲۳ آشنا ساختیم تا بتوانید در هنگام خرید انواع دستگاه ماینر با اطلاعاتی جامع بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را جهت استخراج ارز انتخاب کنید. همچنین جهت انجام واردات و خریداری بهترین دستگاه ماینر می‌توانید از خدمات شرکت ققنوس ترخیص که شامل ثبت سفارش کالا، تأمین و تخصیص ارز، اخذ مجوزات، مشاوره بازرگانی و مواردی از این می‌شود، قبیل بهره‌مند شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط