لوگو-ققنوس-ترخیص

از چین تا انبار شما در ایران!

ترخیص کالا از گمرک با ققنوس ترخیص

ما در ققنوس ترخیص با دارا بودن پروانه حق العملکاری گمرک و نیروهای متخصص خدمات ترخیص کالا را به صورت ۰ تا ۱۰۰ به مشتریان خود ارائه مینماییم.

صفحه اصلی
صفحه اصلی

نرخ رقابتی ترخیص کالا

صفحه اصلی

ثبت سفارش فوری

صفحه اصلی

اخذ مجوزات ترخیص

صفحه اصلی

مشاوره رایگان

صفحه اصلی

برخی از خدمات ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی تخصص ما میباشد، شما میتوانید ترخیص کلیه کالاهای تجاری و غیر تجاری را بدون نیاز به ثبت سفارش و کارت بازرگانی و با خیالی آسوده به تیم ققنوس ترخیص واگذار کنید.

صفحه اصلی

ترخیص کالا از گمرک شهریار (غرب)

اگر بار شما به صورت زمینی از ترکیه و اروپا به ایران حمل شده است احتمالا مقصد نهایی شما گمرک شهریار (غرب) میباشد، ترخیص کالاهای شما با بهترین قیمت و شرایط از این گمرک را به ققنوس ترخیص واگذار کنید.

صفحه اصلی

ترخیص کالا بندرعباس

ترخیص کالا در گمرک بندرعباس برای بارهایی که به صورت دریایی در قالب فول کانتینر و خرده بار به ایران حمل میشود  را میتوانید با بهترین قیمت به صورت 0 تا 100 از مرحله اظهار تا دریافت مجوزهای ضروری برای ترخیص کالا از این گمرک به تیم حق العمل کاری ققنوس ترخیص واگذار کنید.

صفحه اصلی

ترخیص کالای قبض شده

آیا کالای شما توسط یکی از شرکت های پست اکسپرسی به ایران حمل شده و امکان ترخیص را ندارید؟ پس ترخیص کالای قبض شده خود را ققنوس ترخیص بسپارید.

صفحه اصلی

ترخیص کالا در دبی (امارات)

ترخیص کالا در دبی برای بارهایی هوایی و دریایی در این شهر تخصص ما میباشد، بدون نگرانی میتوانید کالای خود را از بنادر و فرودگاه های دبی ترخیص نمایید.

صفحه اصلی

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص بارهای دریایی شما از گمرک بوشهر و اخذ مجوزهای ضروری مورد نیاز برای ترخیص کالا از این گمرک با بهترین قیمت و شرایط با تیم ققنوس ترخیص.

صفحه اصلی
صفحه اصلی

ترخیص کالا به زبان ساده!

ترخیص کالا از گمرک به معنی آزادسازی کالای وارداتی و یا صادراتی پس از انجام تشریفات گمرکی و پرداخت هزینه های قانونی دولت می‌باشد. کلیه واردکنندگان و یا صادرکنندگان کالا برای تکمیل پروسه واردات و یا صادرات خود نیاز به انجام تشریفات گمرکی دارند و صاحبین کالا می‌توانند برای انجام مراحل ترخیص کالا از افرادی که دارای پروانه حق العمل کاری هستند و مورد تایید گمرک ایران استفاده نمایند. حق العمل کار رسمی و یا شرکت‌های ترخیص کالا به عنوان نماینده قانونی صاحبین کالا مسئول انجام کلیه تشریفات واردات و یا صادرات کالا در گمرکات کشور می‌باشند و صاحبین کالا نیازی نیست شخصاً گمرک مراجعه نمایند.

ترخیص کالا از گمرکات ایران با توجه به تعداد قوانین جاری و بخشنامه‌های که به صورت روزانه صادر می‌گردد و مجوزات سازمان‌های همجوار نظیر بهداشت، مخابرات، استاندارد و … به یکی از مشکل‌ترین گمرکات جهت آزادسازی مرسوله‌های وارداتی تبدیل شده است. از این رو توصیه می‌کنیم در انتخاب تیم ترخیص خود دقت کافی را به عمل آورده و به نکات قانونی و مقرراتی توجه لازم را داشته باشید.

برای انجام ترخیص کالا از گمرک ایران، نیازمند توجه به قوانین گمرکی، مجوزات سازمان‌های مرتبط و انتخاب تیم ترخیص ماهر هستید.

چرا ققنوس ترخیص؟

انجام کلیه تشریفات گمرکی اعم از ترخیص کالا به صورت واردات قطعی و واردات موقت

واردات کالا چه به صورت موقت و دائمی نیاز به انجام تشریفات کامل گمرکی دارد که فرایندی پیچیده و تخصصی میباشد که شما میتوانید برای ترخیص کالا از گمرکات کشور از خدمات ما استفاده نمایید

ترانزیت خارجی و داخلی و حمل و نقل کالای صادراتی و مرجوعی

اگر کالای شما به صورت دریایی به بنادر جنوبی ایران ارسال شده است و تمایل به ترانزیت کالای خود به گمرکات تهران دارید و یا تمایل به مرجوعی کالای خود به فروشنده دارید خدمات ما مناسب شما خواهد بود

انجام ثبت سفارش گمرکی

دارا بودن ثبت سفارش معتبر و مناسب از وزارت صمت که متناسب با کالای شما باشد یکی از اولین شرایط واردات کالا و انجام تشریفات ترخیص کالا میباشد که ما انرا به صورت ۰ تا ۱۰۰ برای مشتریان خود انجام میدهیم

دریافت مجوزها و معافیت های گمرکی

ترخیص کالا از گمرک به دلیل تعداد مجوزهای سازمان های مجاور نظیر استاندارد، بهداشت، مخابرات، انرژی اتمی و … یکی از دشوارترین شرایط را دارا میباشد که ما به شما کمک خواهیم کرد تا این مجوزات را دریافت کنید

تخصیص ارز و مجوزات بانک مرکزی

تخصیص ارز نیمایی و مشخص کردن منشا ارز برای واردات و فرایند ترخیص کالا و تشکیل پرونده ارزی یکی از اصلی ترین خدمات ما میباشد که شما میتوانید به کارشناسان ما واگذار کنید

ترخیص کالاهای قبض شده در گمرک

اگر کالا و یا مرسوله شما توسط سایر شرکت های حمل و نقل به گمرک وارد شده است و به هر دلیلی نتوانستید انرا ترخیص کنید شما میتوانید از خدمات ترخیص کالای قبض شده ما استفاده کنید

سوالات متدول شما از ققنوس ترخیص